Kāpēc man nav naudas?

Šajā rakstā mēģināsim rast atbildi uz visai retorisku jautājumu – kāpēc man nav naudas? Neliela informācijas ievākšana parādīja, ka katru mēnesi, atbildi uz šo jautājumu meklē tūkstošiem cilvēku, ievadot šos vārdus Google. Tātad, šie cilvēki grib sameklēt atbildes. Mēs jums piedāvāsim savus atbilžu variantus, jums pašiem jāizlemj, tie jums der vai nē.

Jau laicīgi atvainojamies par to, ka kādam var nepatikt tāds viedoklis, bet atcerieties to, ka jums tas nav jāuztver kā absolūta patiesība. Tātad, kāpēc nav naudas?

Te jums tiks piedāvāti vairāki varianti, bet jums pašiem vajag objektīvi izanalizēt un pats galvenais – sevi, lai atlasītu tās atbildes, kuras aktuālas ir jums pašreizējā situācijā, atzīties sev tajās un tad mēģināt tās izlabot. Tad nauda jums parādīsies. Brīdinām, atbildes var būt vairākas, bet jo vairāk to ir, jo jūsu situācija ir sliktāka, bet no jebkuras situācijas vienmēr ir izeja.
Jūs nemākat nopelnīt naudu.

Māka pelnīt naudu vismazāk ir atkarīga no jūsu izglītības, specialitātes, dzīvesvietas, darba vietas, u. t. t. ja jūs katru dienu ejat uz darbu un saņemat, tas vēl nenozīmē, ka jūs mākat pelnīt naudu, visticamāk, tas nozīmē to, ka jūs mākat pelnīt naudu savam darba devējam.

Māka pelnīt naudu nozīmē redzēt iespējas nopelnīt it visur, redzēt, kur var nopelnīt ātrāk, vairāk un vienkāršāk. Vajag atbrīvoties no stereotipiem un domāt nevis par naudu, bet tieši par peļņu, jo tās ir divas, pavisam atšķirīgas lietas.
Jūs nemākat tērēt naudu.

Kāpēc man nav naudas, jo es taču nopelnu samērā pieklājīgu algu? Tāpēc, ka jūs nemākat, to pareizi tērēt, bet tas ir ļoti svarīgi, jo lai arī cik jūs nopelnāt, kaut vai vairākus tūkstošus eiro mēnesī, jums vienalga nebūs naudas, ja jūs nemācēsiet efektīvi un racionāli ar to rīkoties.

Jums nav konkrēta mērķa vai plāna, jūs paši nezināt, ko jūs gribat.

Jūs uzdodat sev jautājumu, kāpēc jums nav naudas, bet šajā paša laikā, jūs pat nezināt, cik daudz un priekš kam jums tā ir vajadzīga. Vai jūs sapņojat par to, ka “gribat būt bagāts”, “gribat lai jums ir daudz naudas”, bet ko tas nozīmē, jūs pat nesaprotat. Tas ir dabiski, ja cilvēks sapņo par to, ko pats nesaprot, viņš to nekad nevarēs sasniegt. Tāpēc mācieties izvirzīt konkrētus mērķus un plānot, kā tos sasniegt.

Jums ir nereāli mērķi.

Ir iespējams, ka jūs esat nosprauduši sev mērķi, bet kādu? Vai tas nav pārāk nereāls? Piemēram, nopelnīt miljons eiro gada laikā? Šādu mērķi var arī nesasniegt un tad jums atkal būs jāatgriežas pie jautājuma, kāpēc jums nav naudas?

Jūs sapņojat par naudu, bet nedarāt neko, lai tā parādītos.

Loti izplatīts variants. Cilvēki internetā izlasa dažādus rakstus un gudras grāmatas par vizualizēšanu, ka vajag par to ko vēlas, pēc iespējas vairāk domāt un tad tas parādīsies. Ticiet mums, tikai ar vizualizēšanu un domāšanu , būs krietni par maz, lai jums parādītos nauda.

Jūs baidāties no naudas.

Viens, no iemesliem, kāpēc jums nav naudas, var būt psiholoģiska rakstura – bailes no naudas. Nav izslēgts, ka kaut kur zemapziņā jūs uzskatāt, ka nauda tas ir ļaunums un kā tā rada tikai problēmas. Daudzi cilvēki, kuri ir pieraduši no paaudzes uz paaudzi dzīvot nabadzībā, vienkārši baidās no tā, ka viņiem var parādīties nauda, tāpēc zemapziņā visu laiku liek sev šķēršļus, atsakās no izdevīgiem ieguldījumiem, iztērē uzreiz visu naudu, kura viņiem parādās. Ja tas ir par jums, tad varat pat nejautāt , kāpēc jums nav naudas – jūs vienkārši neesat gatavs kļūt par tās saimnieku.

Jūs apmierina jūsu esošais finansiālais stāvoklis.

Tas ir saprotams, ja jūs apmierina pašreizējais finansiālais stāvoklis, tad jums nekad nebūs vairāk naudas. Šajā gadījumā, jūs vienkārši peldēsiet pa straumei un nedarīsiet neko, lai situācija mainītos un lai uzlabotos jūsu finansiālais stāvoklis. Un atbilde uz jautājumu, kāpēc jums nav naudas, ir ļoti vienkārša, jums tā vienkārši nav vajadzīga.