bank of america wins patent for crypto exchange system bitcoin trader hoax can bitcoin be exchanged for real money nz crypto exchange bitcoin to ripple exchange

Kāpēc cilvēki nokļūst finansiālajā bedrē?

Vispirms, noskaidrosim, ko nozīmē jēdziens “finansiālā bedre”. Tātad, finansiālā bedre nozīmē to, ka cilvēks atrodas viszemākajā finansiālajā stāvoklī, viņa ieņēmumi ir mazāki par viņa izdevumiem, viņam ir parādi, kā arī nav rezerves naudas uzkrājumu. Kādi ir iemesli tam, ka cilvēki nokļūst tik neapskaužamā stāvoklī? Mēģināsim apskatīt, šī neapskaužamā stāvokļa iemeslus.

Zems ienākumu līmenis un augstas cenas

Ja jūs pajautāsiet cilvēkam, kurš šobrīd atrodas ļoti sliktā finansiālā situācijā, par šī stāvokļa rašanās iemesliem, tad visticamāk, viņš sāks sūdzēties par mazu algu un augstām cenām. Tas viss. Protams, ir bēdīgi, bet vēl daudz bēdīgāk, ir dzīvot vadoties tikai no savas algas.

Mūsdienās, mūsu valstī situācija ir tāda, ka lielu algu, ar kuru jums “pietiktu”, tuvākajā laikā jums neredzēt. Cenas neviens nesamazinās un algas neviens nepaaugstinās. Ja nu vienīgi otrādi, nepatīkami, bet šobrīd tāda ir reālā situācija.

Tāpēc, vajag adaptēties tiem apstākļiem, kuros jūs pašlaik dzīvojat un meklēt citus, alternatīvus, papildus ienākumu avotus.
Ja jūs tā nedarīsiet, tad varat rēķināties ar to, ka finansiālā bedre kļūs par jūsu sabiedroto līdz mūžā galam.

Jūs neplānojat savu personīgo budžetu un nekontrolējat izdevumus

Daudzi cilvēki, atļaujas sev tādu mazu vājību – viņi neskaita naudu un tērē vairāk, nekā nopelna. Tādu cilvēku, personīgais budžets iekļauj sevi daudz nevajadzīgu un paaugstinātu izdevumu. Viņi pērk produktus dārgā veikalā, tikai tāpēc, ka tas atrodas tuvāk, iet uz dārgiem restorāniem, pērk zīmolu apģērbu, lai tikai radītu augsta statusa redzamību. Pievērsiet uzmanību – redzamību! Tāpēc, ka patiesībā, šo cilvēku finansiālais stāvoklis ir tāds, ka neļauj šiem cilvēkiem veikt tādus pirkumus. Citiem vārdiem sakot, šajā situācijā vēlmes ņem virsroku pār iespējām.

Nauda, kura tiek izdota nekontrolēti, jebkurā gadījumā, pasliktina finansiālo stāvokli, bet ja tas nav nemaz tik spīdošs, tad jo it īpaši. Tikai stingras izdevumu kontrole, pareiza, personīgā budžeta plānošana ļaus jums stabilizēt un uzlabot savu finansiālo stāvokli.

Ieradums aizņemties naudu un ņemt kredītus

Parādi ir pirmie vēstneši, kuri liecina par to, ka jūs atrodaties finansiālajā bedrē. Redzot, ka personīgajā budžeta nepietiek līdzekļu, lai segtu visus izdevumus, daudzi tā vietā, lai sāktu meklēt papildus ieņēmumu avotus, metas aizņemties naudu, lūdzot to saviem radiniekiem, paziņām, kā arī visās iespējamajās kredītiestādēs.

Ja jūs savas finansiālās problēmas mēģināsiet risināt ar aizdevumu un kredītu palīdzību, jūs tikai padarīsiet vēl lielākas, jau esošās problēmas. Tāpēc, ka par kredītiem ir jāmaksā, šī maksa palielinās jūsu izdevumus, bet jūsu ienākumi, taču nebūs kļuvuši lielāki. Ja jums bez parādiem nepietika ieņēmumu, lai segtu izdevumus, tad pēc kredīta paņemšanas, jums to pietrūks vēl vairāk. Tāpēc, pirms došanās aizņemties naudu, labāk pārskatiet savu pieeju personīgā budžeta plānošanai.
Jums nav naudas rezerves un uzkrājumu.

Bieži vien ir tā, ka cilvēki pat neaizdomājas, priekš kam viņiem ir vajadzīgas naudas rezerves vai naudas uzkrājumi. Notērēts tiek viss, kas nopelnīts un nekas netiek atlikts, parādu it kā nav un naudas, nosacīti pietiek. Bet tas viss ir līdz zināmam laikam.

Jūs jau zināt, ka tādam cilvēka finansiālajam stāvoklim, nosaukums ir finansiālā nestabilitāte un no tā līdz finansiālajai bedrei, ir tikai viens solis. Tiklīdz, jums radīsies kāda neparedzēta situācija, kura prasīs no jums finansiālos resursus, bet jums šo lieko, finansiālo resursu nav, jūs būsiet spiesti aizņemties naudu un lēnām slīdēt finansiālajā bedrē.

Rezerves līdzekļiem ir jābūt obligāti, neatkarīgi no jūsu ieņēmumu lieluma. Tas ir gadījumā, ja jūs gribat uzlabot savu finansiālo stāvokli un nodrošināties pret neparedzētām finansiālajām grūtībām, kuru rašanās, dotajā situācijā, ir visai iespējama.

Tie ir galvenie iemesli, kāpēc cilvēki nonāk finansiālajā bedrē. Uzmanīgi izlasiet tos, nav brīnums, ka jūs tos varat attiecināt arī uz sevi. Bet, kā jūs jau redzat, izvairīties no finansiālajām grūtībām, nav nemaz tik sarežģīti. Galvenais, ir mainīt savu attieksmi pret naudu un iemācīties zināt tās vērtību, gudri plānot un gudri to tērēt.