how to invest in bitcoin stock in canada quel crypto monnaie investir 2019 do you need a license to trade bitcoin crypto exchange europe how to trade bitcoin on paxful

Kā ieekonomēt naudu?

Kā lai ieekonomē naudu, šis jautājums, droši vien nodarbina daudzu cilvēku un ģimeņu prātus, bet it īpaši aktuāls, šis jautājums kļūst, katra personīgās, kā arī valsts krīzes laikā. Tāpēc, ir iespējams, ka šis rakts, būs īpaši noderīgs. Mēs pacentīsimies atbildēt uz šo jautājumu un uzrakstīt, kā un kur var ieekonomēt naudu.

Iesākumā, mums jums gribas atgādināt, ka vārds “ekonomija” nav sinonīms vārdam “skopums”, jo ļoti daudzi uzskata, ka tā tas ir, vārds “ekonomēt”, nozīmē “taupīt”, ja kādam rodas šaubas, varat apskatīties vārdnīcā.

Ja jūs gribat dzirdēt īsu atbildi uz šo jautājumu, tad tā skanēs aptuveni tā – it visur! Ja jūs vai jūsu ģimene ir nopietni aizdomājusies par ģimenes budžeta ekonomiju, tad atliek tikai ķerties klāt pie tā realizēšanas. Nepieciešamība, ekonomēt ģimenes budžetu parasti rodas tad, kad ģimenē ir strauji ir pasliktinājies finansiālais stāvoklis. Katrs cilvēks, pret naudas ekonomiju izturas ļoti atšķirīgi, eksistē pat ļoti izplatīti apgalvojumi sakarā ar to, ka saprātīga naudas ekonomija, vienmēr rada labvēlīgu ietekmi uz ģimenes vai personīgo budžetu. Katrs pats individuāli var izvēlēties, piekrist šim apgalvojumam vai nē.

Tagad, apskatīsim jomas, kur var ieekonomēt naudu.

Ekonomēšana uz pārtikas produktiem

Ja kāds šobrīd iedomājas, ka runa tagad ies par stingru diētu, kuras laikā būs jābadojas un jāatsakās pilnīgi no visa, man jums jāsaka, ka tas tā nebūs. Te runa iet pavisam par kaut ko citu, piemēram, par to cik gudri un izdevīgi, jūs pērkat šos produktus? Ja jūs līdz šim, nopietni neesat izskatījis ekonomijas iespējas, tad varu jums apgalvot, tad, kad jūs sāksiet to darīt, jūsu izdevumi par pārtikas produktiem, samazināsies, vismaz par 20%. Jāsaka vēl tikai tas, ka jūs lietosiet tos pašus produktus ko līdz šim. Kas ir jādara lai to realizētu? Jums vienkārši vajag aizdomāties kur, kad un kā ir izdevīgāk veikt pirkumus.

Naudas ekonomēšana uz pirkumiem lielveikalos

Tagad runa būs ne tikai par pārtikas produktiem, bet vispār par pirkumiem lielveikalos, kuri ir radīti, kā gudras mašīnas naudas izpumpēšanai. Liels vairums cilvēku, par pirkumiem jebkuros lielveikalos, ne tikai pārtikas, atstāj ļoti lielas naudas summas, gandrīz 50% , bet kādreiz arī vairāk, no saviem ieņēmumiem. Pirms katras, pirkuma grozā ieliktās mantas, vajadzētu vēlreiz kārtīgi padomāt, vai tā, tik tiešām jums ir ļoti nepieciešama un jūs bez tās nevarat dzīvot. Apdomīgi veikti pirkumi, var ieekonomēt aptuveni 20% jūsu ienākumu.

Ekonomēšana uz komunālajiem maksājumiem

Komunālie maksājumi, daudzām ģimenēm sastāda 20 – 30 vai pat kādreiz 40 – 50% no ģimenes budžeta, kaut gan jāsastāda būtu ne vairāk par 10%. Tāpēc, ja jūsu pieļaujamais limits ir pārsniegts, jums obligāti vajag aizdomāties, kā samazināt komunālo maksājumus. Katram pakalpojumu veidam, ir savas ekonomēšanas metodes, un ar tām sīkāk jūs varat iepazīties internetā:

  • Kā taupīt elektroenerģiju?
  • Kā taupīt ūdeni?
  • Kā taupīt uz telefona rēķina?

Ekonomēšana uz apģērbiem un apaviem

Daudzi uzskata ka, lai labi izskatītos, nopirktu jaunus skaistus apavus un apģērbu, vajag iztērēt daudz naudas. Patiesībā, viss ir pavisam citādāk, pieredze rāda, ka tieši šīs ir tās jomas, kur bez īpašas piepūles un bez īpašiem tēriņiem, var iegādāties kvalitatīvus gan apavus, gan apģērbus. Šīm vajadzībām var tērēt uz pusi mazāk, bet kā to panākt, var izlasīt internetā, kur par šo tēmu ir uzrakstīts daudz rakstu.

Ekonomēšana uz atpūtas un izklaidēm

Šī joma, no iepriekšējām atšķiras ar to, ka nepieciešamības gadījumā, no tās var atteikties vispār. Tāpēc, šeit var izdarīt korekcijas, pēc sirds patikas. Bet gribas tomēr atgādināt, ka atteikt sev it visā nav vēlams, jo tas var negatīvi ietekmēt jūsu veselību, pacentieties izdevumus samazināt līdz minimumam, nevis pilnībā no tiem atteikties.