if invested 100 in bitcoin can you exchange bitcoin for us dollars price discovery on bitcoin exchanges apprendre a trader bitcoin how to invest in bitcoins in us rate crypto exchanges

Finansiāli ieguvumi no laulības un padomi, kā tos izmantot

Tā kā partnerattiecībām Latvijā joprojām iztrūkst tiesisko regulējumu, daudzi cilvēki izvēlas reģistrēt savas attiecības ar laulības palīdzību. Tomēr jāmin arī fakts, ka jaunākā paaudze aizvien retāk izvēlas formāli reģistrēties, jo tie ir lieki izdevumi un stress. Savukārt no finanšu viedokļa noteikti ir vērts pārdomāt par laulībām un ko tās var sniegt, ja tās ir laimīgas un abi partneri zina, ko dara.
Citi laulības padomi (un bonusi)

Lai iegūtu pilnīgas laulības finansiālās priekšrocības un neiekristu aizdevumu jūgā, jūs varētu vēlēties veltīt dažas dienas, lai kopā plānotu savu nākotni.

• Salīdziniet darba vietas ieguvumus:
Jūs varat izvēlēties, kuram no jums ir labāks veselības apdrošināšanas un pensiju plāns. Pat ja viens no jums nestrādā vai ir jādodas atvaļinājumā, strādājošais laulātais var dot ieguldījumu individuālā pensijas kontā. Jums parasti ir jābūt ar nodokli apliekamiem ienākumiem, bet, ja esat precējies, jūsu laulātais var dot savu ieguldījumu.
• Kopīgu krājkontu izveide
Iespējams, ka neesat gatavs apvienot visu, bet vismaz izmantojiet kopīgo kontu jūsu kopīgajiem rēķiniem, piemēram, īrei vai hipotēkai, komunālo pakalpojumu un mājsaimniecības izdevumiem, piemēram, pārtikai, tīrīšanas līdzekļiem, apkopei un remontam.
• Taupiet ārkārtas situācijām:
neatkarīgi no tā, vai esat precējies vai esat viens, jums ir nepieciešami ietaupījumi ārkārtas situācijām un ārkārtas rīcības plāni medicīnisku problēmu vai negaidītu darba zaudējumu gadījumā. Apsveriet ne tikai to, ka kaut kas varētu notikt ar jums vai jūsu laulātajam, bet arī, ka jums, iespējams, būs nepieciešams laiks, lai rūpētos par citiem ģimenes locekļiem.
• Sapņojiet ar vērienu
Tieciet skaidrībā ar to, ko vēlaties individuāli un kopā kā pāris. Vai vēlaties iegādāties māju? Veikt lielas brīvdienas? Vai agri aiziet pensijā? Turiet viens otru atbildīgu un esat brīvs mācīties viens no otra (vai uzzināt par kaut ko, kas jums abiem ir jauns) bez sprieduma. Esiet viens otra mācīšanās draugs.

Viena no lielākajām laulības priekšrocībām ir tā, ka jūs saņemat atbalstu viens otram, kad laiki ir grūti, un atzīmējiet viens otra panākumus. Svētlaime var nākt ar laulību, ja tā ir pārdomāta un netiek sasteigta. Tikai tāpēc, ka jūsu finansiālais stāvoklis nav stabils vēl nenozīmē, ka tas ir pareizais risinājums, jo ilgtermiņā šādas laulības noteikti nebūs laimīgas. Lai gan laulātais pāris šķiršanās gadījumā dala mantu uz pusi, tas var prasīt daudz laika un nervu, turklāt ja abām pusēm īsti nekā nav ko dalīt, bet savukārt jūs esat vīrietis, tad jums būs jāmaksā alimentu maksājumu katru mēnesi. Šādi maksājumi var būt apgrūtinoši sevišķi gadījumā, ja jums ir vairāki citi maksājumi un nav pastāvīga darba vai ir nepieciešams doties atvaļinājumā, kas automātiski nozīmē mazāku algu un, iespējams, lielākus izdevumus.

Laulība var dubultot esošās finanses, kā arī nodrošināties daudz labāk pret dažādiem ārkārtas gadījumiem. Ideālajā gadījumā abi no laulātajiem pelna naudu un līdz ar to arī saņem nodokļu atvieglojumus. Arī bērni ir daudz labāk nodrošināti, kā arī sniedz nodokļu atvieglojumus vecākiem. Valsts vienmēr atbalsta ģimenes un dažādas to vērtības, jo tikai tādā veidā ir iespējams uzlabot situāciju, kad iedzīvotāju skaits turpina samazināties. Laulātajiem ir jānoslēdz dažādas formalitātes, bet labā ziņa ir tā, ka kad tas beidzot ir izdarīts, to vairs nevajadzēs darīt. Līdz ar to ir iespējams koncentrēties uz citiem dzīves mērķiem, kas ietver arī finansiālos aspektus.